Atrakcje

* Uwaga Kochani goście! 

Wejście na dmuchane trakcje oraz korzystanie z urządzeń w małpim gaju możliwe wyłącznie w skarpetkach.

Zamek dmuchany – OŚMIORNICA

Ośmiornica jest jedną z ulubionych atrakcji w naszym Parku. Mnóstwo zakamarków, tunele, dwie zjeżdżalnie w środku- jest to atrakcja zarówno dla najmłodszych jak i dla tych trochę starszych Frajdkowiczów.

Zamek dmuchany – TAWERNA

W tawernie znajdziecie dwa tunele oraz mnóstwo wolnej przestrzeni. Rodzice widzą swoje pociechy i mogą bez obaw kontrolować ich zabawę stojąc przed dmuchańcem. To idealne miejsce dla naszych najmłodszych gości, nawet tych raczkujących.

Zamek dmuchany – STATEK PIRACKI

Ahoj, załogo! Wszystkie dzieciaki dołączające na pokład naszego statku muszą się przygotować na morze atrakcji! Zaleją was fale przeszkód na pokładzie, wysokie maszty, zjeżdżalnia. I to wszystko w pięknych, bajecznych kolorach. Nic, tylko zostać piratem.

Zjeżdżalnia WESTERN

Poczuj się jak na prawdziwym dzikim zachodzie! Wystarczy wspiąć się po drabince, przygotować do zjazdu i… zjechać z prędkością prawie tak szybką jak pociski wystrzeliwane z rewolwerów prawdziwych kowbojów!

ZŁAP ŚWIATEŁKO

CATCH THE LIGHT to uzależniająca gra zręcznościowa przeznaczona dla 2 graczy. Zawodnicy stają naprzeciwko siebie i rozpoczynają pojedynek na refleks – osoba, która zgasi najwięcej lampek zwycięża. Tu liczy się wprawne oko, spryt oraz szybkość i precyzja. Choć zadanie wydaje się banalnie łatwe, wcale takie nie jest! Gra wciąga, sprawiając, że każdy zawodnik chce uzyskać jak najlepszy wynik, pokonując przeciwnika.
Świetna zabawa nie tylko dla uczestników, ale także dla publiczności!

KNOOCKER

Czym jest Knoocker? Knoocker to innowacyjny sprzęt służący interaktywnej grze. Niestandardowym rozwiązaniem są piłeczki, które służą graczom zamiast padów czy pilotów. Można je rzucać, uderzać za pomocą rakietki, a nawet kopać. Technika jest absolutnie dowolna, a wszystkim graczom przyświeca jeden cel- trafić w jak największą liczbę elementów, pojawiających się na ekranie. Wirtualny świat przenieśliśmy na zupełnie inny poziom!

MAŁPI GAJ

Największą atrakcją w naszej hali namiotowej jest ogromny małpi gaj zajmujący ponad 200m2. Jest to unikalna wielopoziomowa konstrukcja zapierająca dech w piersiach każdego najmłodszego Frajdkowicza. Na przestrzeni tego wyjątkowego toru przeszkód wypełnionego zabawkami znajdziecie również zjeżdżalnie, trampoliny, spider tower, baseny pełne kolorowych kulek i specjalnie wydzieloną strefę dla malucha z atrakcjami przystosowanymi dla naszych najmłodszych gości. Nasz małpi gaj zapewni każdemu dziecku wielogodzinną szaloną zabawę!

AIRBRUSH TATTOO

Airbrush tattoo to rodzaj tatuażu tymczasowego wykonywanego całkowicie bezbolesną metodą. Można porównać ją do opalania natryskowego. Tatuaż airbrush może utrzymywać się kilka dni, a maksymalnie tydzień.
Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy chcą zmienić swój wygląd na krótko, chcą wyglądać inaczej na wyjście ze znajomymi, imprezę czy opalanie na plaży. Jest to też alternatywa dla osób, które są bardzo wrażliwe na ból. Za pomocą tatuażu natryskowego można też „wypróbować” interesujący wzór na ciele, by później ewentualnie zdecydować się na tatuaż permanentny.

DMUCHANA DYSKOTEKA

To absolutny HIT nadchodzącego sezonu we Frajdzie! Dmuchana dyskoteka, czyli olbrzymia skakanka dla dzieci. Pole do popisu dla wszystkich miłośników tańca. Wielki dmuchaniec, wewnątrz którego rozpoczyna się prawdziwa zabawa i przygoda. Dbamy o to, aby trafić w muzyczny gust naszych najmłodszych Gości, dlatego też dmuchana dyskoteka, w której dzieci mogą skakać, tańczyć i hasać do woli to strzał w dziesiątkę.

MIĘKKA GÓRA

Czy jest coś co może dać więcej Frajdy niż gigantyczna poducha, po której można skakać do woli?

ZJEŻDZALNIA LEŚNA

Kilka metrów wspinaczki po drabince, a następnie super zjazd w dół, to sprawdzony sposób na wywołanie uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci. Zjeżdżalnia z leśnym motywem zapewni każdemu dobrą zabawę i mnóstwo frajdy pośród kolorowych drzew.

DMUCHANIEC MAŁPKA

Po prostu skacz i baw się. Nasze dmuchańce gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci i młodzieży na świeżym powietrzu. Jest to świetna okazja do spożytkowania nadmiaru energii!

CIUCHCIA ELEKTRYCZNA

Fantastyczna, kolorowa kolejka elektryczna dla dzieci. Lokomotywa i wagoniki na szynach zachwycają swoim uroczym wyglądem. Kolejka to źródło bezpiecznej rozrywki i niezapomnianych dziecięcych wrażeń!

SPIDER TOWER

Jedyna taka w Wielkopolsce siedmiopiętrowa pajęcza wieża. Jest częścią małpiego gaju, a przejście jej to prawdziwa przygoda, która na długo zostanie w pamięci wszystkich najmłodszych.

TRAMPOLINY

Pięć połączonych ze sobą trampolin zadowoli najbardziej wymagających, małych skoczków. Są częścią toru przeszkód w małpim gaju i pozwolą wyładować największe pokłady energii gości naszego Parku.

BALONY Z HELEM

Balon z wizerunkiem ulubionego superbohatera czy księżniczki unoszący się w powietrzu to niezapomniana piknikowa pamiątka. Każde dziecko będzie przeszczęśliwe mogąc zostać opiekunem latającego stworka.

PIŁKARZYKI

Popularne stoły z piłkarzykami zapewniają rozrywkę nie tylko najmłodszym, ale i starszym gościom naszego Parku. Gra zapewnia niemałą dawkę adrenaliny i sporo emcji. A drużynowo możecie rozegrać swoje małe futbolowe mistrzostwa.

CYMBERGAJE

Cymbergaj to atrakcja, którą chyba wszyscy znają i kochają! Kojarzona głównie z nadmorskim pasażem, dostępna dla małych i dużych w naszym Parku. Jest to świetna zabawa dla osób chcących  sprawdzić swoje bystre oko i zwinną rekę. Towarzyska gra zręcznościowa, której, jeśli jeszcze nie znacie, koniecznie musicie spróbować!

MALOWANIE TWARZY

Żadne dziecko nie odmówi sobie pomalowania buźki na podobieństwo kotka, pieska, czy swojego bajkowego bohatera. Po prostu gwarancja uśmiechu na wszystkich kolorowych twarzach.

UWAGA: nasze farbki są najwyższej jakości produktami do malowania ciała. Są one antyalergiczne i nie uczulają.

WARKOCZYKI

Atrakcja skierowana głównie dla dziewczynek, które marzą o szalonych, kolorowych włosach. Zaplecione warkoczyki będą długo cieszyć oczy małych księżniczek.

BROKATOWE TATUAŻE

Śliczny motylek, a może kolorowa jaszczurka? Połyskujące, brokatowe tatuaże to wyjątkowy sposób na ozdobienie swojego ciała w ulubiony motyw. Ich zaletą jest to, że bez problemu można je zmyć.